Російські війська захопили Котлярівку

Російські загарбники просунулися в районі прифронтового села Кислівка Харківської області (Куп’янський або Сватівський напрямок), окупувавши 0,65 квадратних кілометра території (65 гектарів).

Про це ще вчора повідомив телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Луганщині та в сусідніх територіях Харківщини та Донеччини.

Тоді ж Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення рашистських «воєнкорів» про остаточне захоплення сусіднього села Котляревське, зазначивши, що інформацію потребує уточнення.

Однак вже сьогодні авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» підтвердив вищевказані повідомлення.

Дивись скриншот його карти за підсумками четвертого травня, на якому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив втрачену ділянку, на якій вже закріпилися загарбники.

«Ворог окупував Архангельське та Котлярівку, вийшов на адміністративні межі Очеретиного та просунувся біля Новопокровського, Уманського, Первомайського та в Красногорівці», — пише «DeepState».

Зазначимо, що раніше ця територія була оточена ворогом з трьох сторін, тому шансів на її утримання в умовах масованого наступу противника фактично не було.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» в драматической борьбе проиграло «Шахтеру»: видео голов

12.12.2016 - 21:35
В Киеве на «Олимпийском» завершился матч, в котором решалось, сможет ли «Динамо» зацепиться за борьбу за золото в чемпионате или отрыв «Шахтера» станет таким, что он спокойно весной будет доигрывать ...

В Бразилии сняли на видео битву ягуара с крокодилом

05.10.2017
Во впадине Пантанал в Бразилии ...

В Японии после запуска рухнула ракета: опубликовано видео

30.06.2018
Неудачей завершился запуск ракеты в ...