Російські війська захопили дві висоти біля Вербового

Попри великі втрати вже дводенний наступ російських окупантів на Мелітопольському напрямку має очевидні досягнення – ворог зайняв важливі території і продовжує штурми.

О 17:01 авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування агресора в районі окупованого Вербового та звільненого минулого літа Роботиного.

Дивись для порівняння скриншоти його карти від сімнадцятого та вісімнадцятого лютого. Червоним пунктиром і штриховкою він позначив територію біля Вербового, на якій вже закріпилися інтервенти.

Окрім того, ми червоною стрілочкою умовно позначили роширення сірої зони біля Роботиного – практично в саме село.

Блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 18:48 повідомив: «Орки знову полізли, без техніки, йдуть піші групи. Їпашать їх поки на підходах».

Наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» о 19:12 написав: «Орки, на жаль, відновлюють контроль над першою лінією оборони, яку ми зайняли під час літнього наступу. Орки контролюють тепер висоти, між Вербовим і Роботиним».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Аккуратных водителей в ОАЭ награждают машинками из золота: видео

12.05.2017 - 13:11
Двух самых аккуратных водителей полиция Дубая наградила игрушечными машинками из чистого золота. Об этом сообщил сайт ведомства. В стране действует система поощрений за аккуратное вождение. Так называемые «белые баллы» начисляются ...