Російські війська просунулися вперед на Сватівському напрямку, – ISW

«Нещодавно» російські окупанти здійснили підтверджені просування поблизу окупованого містечка Сватове Луганської області. Про це у сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, без подробиць розповів американський Інститут вивчення війни (ISW).

Очевидно про цей же успіх загарбників повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Харківській і Луганській областях та в північній частині Донеччини:

«Противник просунувся на захід від Коломийчихи у східній частині балки Жеребець на ділянці завширшки до одного кілометра та на глибину до 850 метрів».

А авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» приблизно те саме зафіксував на свої карті – втрачена територія позначена червоно-коричневими штриховкою та пунктиром.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ведущий BBC потрогал женщину за грудь в эфире: видео

17.05.2017 - 16:05
Курьезная история произошла с журналистом BBC Беном Брауном. Во время того, как он на открытом воздухе брал интервью, к нему с собеседником подошла девушка, которую он, не отвлекаясь от разговора, полапал ...

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну ...