Російські війська просунулися на Бердянському напрямку

На Оріхівському напрямку минулої доби російські окупанти сім разів атакували позиції наших захисників в районі звільненого минулого літа Старомайорського Донецької області, північніше окупованого Приютного та південно-західніше вільного Білогір’я Запорізької.

Доповівши про це у ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», пресслужба Генерального штабу Збройних сил України не пояснила, чим закінчилися ворожі штурми.

Натомість авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував помітне просування загарбників біля вищезгаданого Старомайорського.

Дивись скриншот його карти, на якому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив територію, на якій вже встигли закріпитися інтервенти.

Минулого літа ГШ ЗСУ називав цю ділянку фронту Бердянським напрямким.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Самый бесполезный тюнинг автомобиля: как покрасить Lamborghini за 35 000 долларов (ВИДЕО)

05.09.2015 - 13:45
Немец Патрик Грабовски поставил мировой антирекорд самого дорогого полностью бесполезного тюнинга. Он потратил 35 000 долларов на аэрографию своего Lamborghini Aventador, которую… невозможно увидеть. С первого взгляда Lamborghini Aventador Патрика Грабовски выглядит ...

В Одессе жестко сорвали концерт Константина Райкина: видео

17.11.2017
Активист из Одессы Сергей Стерненко, ...

Рыба мурена ластится к аквалангистке

20.10.2015
Ручная рыба мурена ластится к ...