Російські війська просунулися на Авдіївському напрямку, – ISW

Російські окупанти минулої доби здійснили підтверджений успішний «наступ» на Авдіївському напрямку. Про це у сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без деталей заявили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» констатував подальше просування загарбників в нескореному селі Орлівка. Дивись для порівняння скриншоти його карти за вісімнадцяте та дев’ятнадцяте березня.

На останньому він червоними пунктиром і штриховкою позначив втрачену територію, на якій вже закріпилися загарбники. При цьому сіра зона незначно змістилася в наш бік.

Щоправда, в анотації до останнього оновлення «DeepState» написав лише: «Уточнено лінію зіткнення». Тобто, це може означати, що дане просування агресор здійснив ще позавчора, але відомо про це стало лише зараз.

Будь-яких інших змін «DeepState» на своїй карті не зробив.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пентагон показал видео ракетного удара Томагавками по Сирии

14.04.2018 - 22:21
Появилось еще одно видео нанесения удара по сирийским объектам со стороны США, Британии и Франции.  Министерство обороны США опубликовало видео запуска одной из ракет Томагавк с ракетного крейсера USS Monterey, ...

Крыса и спагетти. Смешное видео

23.10.2015
Сколько крысу не корми — ...

Артиллерия уничтожила на Донбассе опорный пункт ДНР: видео

20.06.2018
Террористам нанесен большой урон в ...