Російські війська незначно просунулися вперед під Мар’їнкою

На Мар’їнському напрямку (західніше і південніше Донецька) минулої доби бійці Сил оборони відбили 21 атаку російських окупантів в районах нескорених сіл Георгіївка та Новомихайлівка. По останній ворог також завдав авіаційний удар.

Про це у ранішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування інтервентів на ділянці фронту між Георгіївкою та сусідньою окупованою Мар’їнкою.

Дивись скриншот його карти за 22 січня, на якому червоними пунктиром і штриховкою він позначив втрачену територію, на якій змогли закріпитися загарбники. Ми ж червоною стрілочкою умовно позначили місце розширення сірої зони в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ломаченко эффектно победил Марриагу: видео

06.08.2017 - 15:16
Василий Ломаченко подтвердил свой чемпионский статус по версии WBO Промоутер Василия Ломаченко Боб Арум уже анонсировал потенциальных соперников, с которыми его подопечный встретится в ринге. С кем-то из них уже в декабре ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...