Російські окупати зазнали втрат на Херсонщині

Російські окупати продовжують нести втрати на Херсонському напрямку, попри очевидну стабілізацію на фронті, лінія якого тепер проходить по Дніпру. Так, в лікарню села Великі Копані (на мапі від «deepstatemap.live» позначені червоним квадратиком) Херсонської області за попередню добу доставлено близько сорока поранених російських військових. А в селищі Каланчак в місцевій лікарні не вистачає місць для «трьохсотих» загарбників.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Олександр Штупун. Очевидно, ворог теж завдає ударів:

«Противник веде позиційну оборону, покращує фортифікаційне обладнання позицій, не припиняє артилерійських обстрілів позицій наших військ і населених пунктів на правому березі річки Дніпро. Задіяв ствольну та реактивну артилерію для обстрілів населених пунктів Мар’ївка Дніпропетровської області; Дудчани, Качкарівка, Новотягинка, Токарівка, Понятівка, Антонівка і Дніпровське Херсонської області та міста Херсон».

Тим часом, в соціальних мережах поширюється відео зі знищеними в Херсонській області двома зенітно-ракетними комплексами і радіолокаційною станцією агресора. Але ролик знято з землі правобережній частині Херсонської області, тобто це сталося ще до її звільнення.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Футболист Исмаил Мришо забил красивый гол пяткой, а затем умер из-за инфаркта на поле: видео

06.12.2016 - 21:54
Трагедия произошла на футбольном поле во время матча чемпионата Танзании «Мвадуи» — «Мбао». Молодой игрок «Мбао» Исмаил Мришо умер, получив сердечный приступ во втором тайме матча. После чистого подката соперника он не смог ...