Російські окупанти знищили енергосистему Херсона, – ДТЕК

Російські окупанти знищили всю енергетичну систему Херсона. Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі Суспільного.

Ступінь фашизації Кремля фактично не знає меж! Адже Херсон і область були оголошені російськими! Тобто насправді Путіну і його кліці абсолютно наплювати на людей, яких вони самі оголосили росіянами.

Росія свідомо проводить політику геноциду українського народу. Розуміє це вже абсолютна більшість людей. Тому і зустрічали херсонці ЗСУ, як справжніх визволителей.

Що стосується заяви Сахарука, то він також зазначив, що енергетики докладуть максимум зусиль, щоб відновити подачу електроенергії найближчим часом.

«Потрібно подивитися на ті регіони, де взагалі немає світла. Це сьогодні звільнений Херсон. Там окупанти зруйнували всю енергосистему. Там не те щоб графіків, там взагалі немає електроенергії», — сказав чиновник.

При цьому Сахарук зазначив, що після деокупації Київської області поновлення енергосистеми зайняло 30 днів.

За його словами, стільки ж триватимуть і роботи на звільненій частині Херсонської області.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ ликвидировали под Донецком вражеского снайпера: видео

15.02.2019 - 10:20
Пресс-центр Объединенных сил в предварительной утренней сводке за прошлые календарные сутки констатировал большие потери террористов на Донбассе в личном составе и технике: «В полосе действий оперативно-тактического группирования Восток (от Мариуполя ...

ВСУ уничтожили позиции террористов на Светлодарской дуге: видео

12.02.2019
В украинском информационном поле появился ...

Сняли клип на рок-версию рождественской песни «Щедрик» (видео)

29.12.2015
Музыкант из Харькова, прославившийся исполнением ...