Російські окупанти змінили тактику у Бахмуті

Російські окупанти зупинили наступальні дії у Бахмуті для перегрупування і заміни «вагнерівців» на регулярні війська, але водночас значно збільшили кількість артилерійських обстрілів міста.

Про зміну ворогом тактики повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram.

«По суті, наступальна активність ворога на Бахмутському напрямку зупинена. Так здається по новинах, що там затишшя. Але це не можна називати затишшям. Ворог збільшив кількість артилерійських обстрілів, тобто він змінює інструменти. Кількість обстрілів сьогодні співмірна з часами найважчих боїв за Бахмут», — написала вона.

За словами Маляр, росіяни зараз займаються перегрупуванням і заміною «вагнерівців» на регулярні війська, проте українські військові всіляко заважають їм це робити.

Під контролем сил оборони залишаються околиці міста Бахмут у південно-західній частині, також захисники контролюють вхід у саме місто.

Заступниця глави Міноборони також зазначила, що просування українських військ на флангах призупинилося декілька днів тому, але війська не стоять, а виконують інші військові задачі, спрямовані на підвищення боєздатності.

«Обидві сторони готуються та посилюються до подальших дій. Боротьба за цей напрямок триває», — підсумувала Маляр.

Сили оборони мають мінімальні просування на Бахмутському напрямку. Про це сьогодні в телеграм-каналі «Говорять Снайпер ✙» повідомив боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої ОШ бригади Збройних сил України Стас (Осман).

Також він розповів: «…У ворожої сторони є дезертири, згідно перехопленнь кадирківці виконують роль «військової поліції», відловлюючи «п’ятисотих»…». 

В свою чергу, пресслужба Державної прикордонної служби України на своїх медіаресурсах розповіла, що її оператори безпілотного літального апарату влучно «відбомбилися» по позиціях російських окупантів під Бахмутом. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вечерний макияж, — секреты визажистов

16.11.2015 - 14:32
Итак, этап первый вечернего макияжа: Мытье головы и бигуди. Здесь надо помнить несколько нехитрых правил. Волосы после мытья шампунем желательно сполоснуть кондиционером и в заключение мытья — очень прохладной водой, ...

В деле Розенблата есть видео интимного характера с агентом НАБУ

18.07.2017
Политтехнолог Тарас Березовец в эфире ...

Джамала представила новый клип (видео)

03.02.2016
В годовщину депортации крымских татар ...