Російські окупанти зазнали великих втрат у Кринках

Сьогодні російські окупанти змогли винести з поля бою двадцять (взвод) своїх поранених, які стали жертвами касетних боєприпасів під час штурму наших позицій в районі частково звільненого, але ущент зруйнованого села Кринки на лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«Скільки залишилось («трьохсотих») і скільки було «двохсотих», точно невідомо».

Тим часом, пресслужба Сил оборони півдня України оприлюднила підтверджені аеророзвідкою дані про втрати інтервентів на Херсонському напрямку за період з 7:00 вчора до 7:00 сьогодні.

Так, наші захисники ліквідували 51 загарбника (більше пів роти), а також знищили два міномети, гармату, станцію радіоелектронної боротьби, антенну станцію FPV-дронів, дев’ять одиниць броньованої та автомобільної техніки, моторний човен, склад боєпостачання, пункт управління і чотири розвідувальні безпілотні літальні апарати (два “ZALA”, “Орлан-10” і “Мерлін”).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Бразилии наблюдали фантастической красоты свечение вокруг Солнца: фото, видео

27.02.2018 - 14:06
Художники-фантасты любят рисовать пейзажи непривычные для нашей планеты. Они будто бы «видят» их с других звездных систем. При этом иногда подобные необычные явления встречаются и на Земле. Так, 26 февраля ...

Янукович сорвался и нахамил украинской журналистке: видео

25.11.2016
Янукович на пресс-конференции в Ростове ...

Как отчистить старый ковер

18.10.2016
Без химчистки и дорогого пылесоса! ...