Російські окупанти зазнали великих втрат під Донецьком

Минулої доби під Донецьком наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах Водяного, Красногорівки та Мар’їнки. Про це в ранковому звіті, серед іншого, повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

В свою чергу, військовий аналітик «DeepState» розповів про цю ділянку фронта більше детально: «Тривають важкі бої за Водяне, Первомайське та Невельське. Кожен Божий день ворог лізе штурмувати позиції, навіть погіршення погодних умов не впливає на рішення кацапського керівництва посилати своїх на забій».

Але містечко Мар’їнка заслуговує окремої уваги: «Центр Мар’їнки фактично став лінією фронту, будівлі там цілком знищено. Ворог завдає артилерійських ударів по Донецькому комбінату заморожених продуктів, що ставить під сумнів заяви п.душиліна (Дениса Пушиліна) про контроль над центром міста».

Фактично Мар’їнка стала другим Сталінградом: «У Мар’їнці був свій «будинок Павлова», як колись в Сталінграді. В «центрі зайнятості» різні поверхи були або під контролем ЗСУ, або кацапів». Очевидно, зараз ця будівля вже теж зруйнована.

«Хочемо звернути увагу на героїзм гарнізону міста, які просто як Термінатори стоять проти моря піхоти, танків, артилерії та ще й авіації ворога», — резюмує «DeepState».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Резніков показав британські танки Challenger 2 в Україні

28.03.2023 - 11:38
Британія і Україна офіційно підтвердили фактичне надання для ЗСУ танків Challenger 2. Більше того, міністр оборони Олексій Резніков показав відео, на якому він в Україні проїхався на британському танку. Крім того, ...

Изюминки нынешней церемонии награждения «Оскарами»: видео

27.02.2017
Голливудский кинематограф настолько переплетен с ...

Видео самых забавных моментов сезона Формулы 1

29.12.2017
Официальный сайт Формулы-1 к концу ...