Російські окупанти зазнали великих втрат на Кремінському напрямку

На Лиманському (Кремінському) напрямку протягом перших вісімнадцяти годин поточної доби наші захисники відбили дванадцять атак російських окупантів в районах Стельмахівки і Серебрянського лісництва Луганської області та Тернів, Ямполівки і Торського Донецької.

При цьому від артилерійських та мінометних обстрілів загарбників постраждали більше десятка населених пунктів, у тому числі Білогорівка Луганської області та Торське, Діброва, Верхньокам’янське, Спірне і Переїзне Донецької.

Про це, серед іншого, у вечірньому зведенні, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Це підтвердив у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман), вказавши, що при цьому інтервенти понесли великі втрати в техніці і живій силі. Вони зранку намагалися великими силами прорвати нашу оборону, але були розбиті — вдало попрацювали українські танкісти, аеророзвідка і артилеристи. А закріпила успіх піхота, яка добила ворожу колону.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Париже протесты с применением насилия и поджогами: видео

12.02.2017 - 20:57
В Париже вновь протесты с применением насилия и поджогами, что в последние годы, к сожалению, стало обычным явлением. На сей раз поводом стал случай, который произошел 2-го февраля в парижском пригороде ...

Украина успешно испытала крылатую ракету: опубликовано видео

17.08.2018
Украинские ракетные войска провели успешные ...