Російські окупанти зазнали нових втрат під Бахмутом

Державна прикордонна служба України продовжує повідомляти про бої за участі своїх бійців на Бахмутському напрямку. Так, вони без втрат пережили мінометний обстріл російських окупантів. А їх протитанковий розрахунок кількома ракетами знищив бліндаж, в якому знаходилися інтервенти.

Також ДПСУ розповіла що на цій ділянці фронту активізувалися ворожі снайпери. Спостерігачі-прикордонники вирахували позицію одного з них за змінами на місцевості, характерними для устаткування снайперських позицій. Подальші спостереження виявили й самого снайпера на позиції.

Його вже чекав артилерійський розрахунок, який мав точні геодезичні координати позиції. Після завдання удару снайперська активність ворога на цій ділянці відсутня. Спостереження вказують, що вирахувана позиція вже не використовується противником.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Милевский феерично «запорол» пенальти (видео)

25.05.2016 - 19:27
За тур до завершения чемпионата Румынии «Конкордия» на выезде сумела обыграть Петролул (0:1). Это позволило команде экс-форварда киевского «Динамо» Артема Милевского обеспечить себе место, гарантирующее сохранение прописки в высшем дивизионе. ...

Разведчик ВСУ применяет свой протез ноги в ходе боевых действий. Видео

19.09.2019
Спикер Министерства обороны Украины Максим ...