Російські окупанти застрелили під час бою свого командира

Зазомбовані рашисти продовжують «гудіти», принаймні в інтернеті, через свої величезні втрати в Україні. Масла у вогонь підлило збільшення терміну ув’язнення Олександру Лешкову з п’яти з половиною до семи років колонії сурового режиму. Його покарали за те, що він мав необережність під час чергового бунту мобілізованих штовхнути в груди офіцера, який відправляв їх на війну «голими  босими»…

У відповідь рашист «GREY ZONE» розповів більш ефективну методику боротьби з офіцерами, які не цінують своїх підлеглих. Під час штурмових дій, до яких також долучаються командири  середньої ланки, їх вбивали підлеглі. Смерть офіцерів списували на вогонь Збройних сил України або на нещасний випадок. Зате солдати вертались живими з атаки. 

Ще один рашист – «ДШРГ Русич» — вказав на додаткову причину бунтів мобілізованих. Оскільки їх трупи лежать в зоні інтенсивного вгню, немає можливості їх евакуації. А значить, родини не отримують ніяких компенсацій.

До речі, більшість «двохсотих» окупантів є саме такими «зниклими безвісти», хоча всім відомо, що їх вбито. «ДШРГ Русич» особисто знає місця, де по тридцять трупів інтервентів лежать вже по три місяці. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Лавров, говоря о войне в Украине, снова оговорился: видео

25.04.2017 - 18:34
Невероятно, но факт. Лавров вновь назвал ЛНР Лаоской республикой… Министр иностранных дел России Сергей Лавров оговорился на пресс-конференции по итогам переговоров с генсеком ОБСЕ Ламберто Заньером во вторник, 25 апреля. ...

Задержание украинских пограничников: ФСБ показала видео допроса

13.10.2017
Появилось видео допроса украинских пограничников, ...