Російські окупанти залишили Херсон без світла

Херсон сьогодні залишився без електропостачання. «Світла немає по всьому місту, так. Чекаємо на інформацію, де що (відбулося)», — заявили у пресслужбі Херсонобленерго.

Пізніше російська пропаганда поширила повідомлення, що Херсон і ще більше десяти населених пунктів під Херсоном залишилися без світла через «теракт на ЛЕП Берислав – Каховка».

Зазначається, що на магістралі Берислав – Каховка нібито пошкоджено три залізобетонні опори високовольтних ліній електропередач.

А ось прості люди повідомляють зовсім інше. Зокрема, що у місті Берислав російські орки спеціально підривають опори ЛЕП, щоб не було електрики.

«В Бериславі валять стовпи, електричні. По центральній вулиці 1-го Травня валять кожний стовп… В місті Берислав спеціально валяють стовпи для того щоб не було світла… В Козацькому також немає світла…», — наводить повідомлення людей ТГ «Х..вий Херсон».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  6 ноября 2022 в 18:48

    я бы везде повыключал ,где оккупанты..им не надо,а наши поймут..особенно если это поможет раньше времени послать рашистских уродов на букву Хлеб

Video >>

Российский актер Охлобыстин попал под криминал (видео)

02.12.2016 - 13:31
Похоже, место прежних «героев новороссии», типа Гиркина (Стрелкова) и Безлера, должен занять актер-«священник» Иван Охлобыстин. Российский гражданин, получив из рук главаря фейковой «республики» Александра Захарченко такой же фейковый «паспорт ДНР», ...