Російські окупанти закріпилися у східній частині Георгіївки

Російські окупанти здійснили підтверджені просування на південний захід від окупованого Донецька. Про це без подробиць в останньому звіті про стан справ на фронтах в Україні повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

У свою чергу, бійці 46-ої окремої аеромобільної бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту (Мар’їнський напрямок) підтвердили успіх загарбників західніше Мар’їнки. Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«Противник взявся серйозно за наш напрямок. Георгіївка — другий день під ударами авіації орків. Противник закріпився в східній частині Георгіївки, проводить ротацію, концентрується.

Противник всю ніч вів артилерійський вогонь, після авіаційного удару зробив спробу атаки кількома штурмовими групами біля Побєди, але безуспішно».

Разом з тим наші захисники впевнені, що рашистська пропаганда перебільшує свої досягнення:

«Русня вже активно розповідає своїй пастві про «просування вс рф у бік хаба в Кураховому». Водночас тільки частково закріпилися на сході Георгіївки за 10 км від Курахового. Чого нас жаліти, розкажіть тоді про «просування в бік хаба в Києві».

І справді, якщо агресор і далі просуватиметься з тією швидкістю, з якою він захопив Мар’їнку, то тільки на шлях до Курахового йому знадобляться ще шість років… Але математика на війні не завжди працює однаково, а тому ЗСУ потребує підсилення і додаткової зброї, щоб стримати і відкинути ворога.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Закулисье блокадных требований винницких протестов: фото, видео

14.03.2017 - 20:31
Депутатов Винницкого облсовета собирают 15 марта на внеочередную сессию, посвященную «отставке» первых лиц в силовых структурах Украины. Главу облсовета Анатолия Олийныка «дожали» и он согласился подписать соответствующее распоряжение. Правда, поможет ...

Украинский БТР, созданный по стандартам НАТО, завершил заводские испытания: видео

09.12.2017
Украинские конструкторы создали бронетранспортёр по ...

Фестиваль ледовых скульптур проходит в Китае (видео)

10.01.2016
Традиционный фестиваль ледовых скульптур проходит ...

Ломаченко эффектно победил Марриагу: видео

06.08.2017
Василий Ломаченко подтвердил свой чемпионский статус ...