Російські окупанти зайшли на північні околиці Авдіївки

Вчора ми показували відео, на якому танк батальйону «Захар» 116-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України прицільним вогнем з гармати впритул знищив будинок, з якого втекли вцілілі російські окупанти.

Автор відео – «Khorne Group» — вказав, що події відбувалися на «Авдіївських дачах», але що саме означає цей географічний топонім, нам було невідомо. Пояснив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», який геолокував місце бою:

«Бої в приватному секторі на півночі Авдіївки. З’явилося відео, на якому наш танчик розбиває впритул будинки з кацапами на південний схід від ставка. Судячи з цих кадрів, крайні позиції північніше ворогу вдалося забрати. Надалі, враховуючи можливість ховатися в підвалах, буде важче вибивати їх піхоту».

Тобто, агресор закріпився на північній околиці Авдіївки в межах населеного пункту. На мапі «DeepState» ми це місце позначили червоним прямокутником.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили четверых оккупантов: новое видео

04.03.2019 - 10:39
Волонтерский фонд «Повернись живим» показал видео, снятое беспилотником над позициями террористов на Донбассе. В весьма широкой лесопосадке они обустроили свои позиции. Но зимой деревья стоят голые, к тому же они ...

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019
Сын уволенного вчера президентом Порошенко ...

Видео, из-за которого Ляшко могут посадить, покоряет Интернет

15.07.2016
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...