Російські окупанти захопили село Тоненьке

Російські окупанти знову підтверджено просунулися на Авдіївському напрямку. Про це без подробиць в сьогоднішньому зведенні про ситуацію в Україні повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Деталі навів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його карти за 22 березня, на якому він червоними штриховкою та пунктиром позначив втрачені території, на яких вже закріпилися загарбники.

В Бердичах вони просунулися незначно. А от в районі Тоненького – досить відчутно. Повністю окупований населений пункт та велика територія біля нього. Окрім того, ми червоною стрілочкою умовно позначили сильне розширення сірої зони в наш бік.

Загалом географія місцевості сприяє просуванню агресора аж до сіл Нейтайлове і Яснобродівки, якщо тільки на шляху до них не були завчасно створені надійні фортифікації (зараз вже пізно – надто близько лінія фронту).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Клаудио Браво в полуфинале Кубка Конфедераций в серии пенальти отбил все удары: видео

29.06.2017 - 01:04
На проходящем в России Кубке Конфедераций по футболу состоялись полуфинальные поединки. В одном из них маленькое чудо совершил голкипер сборной Чили, подаривший своей команде победу в серии послематчевых пенальти в ...

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю ...

Задержание украинских пограничников: ФСБ показала видео допроса

13.10.2017
Появилось видео допроса украинских пограничников, ...