Російські окупанти захопили село на Куп’янському напрямку

В північно-східній частині Харківської області (Куп’янський напрямок) російські окупанти захопили село Дворічне і лісовий масив між ним і річкою Оскол, а також східну частину сусідньої Гряниківки.

Про це у своєму звіті за вчора повідомив авторитетний український укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState». Дивись для порівняння карти за дев’яте та десяте лютого; на останній ми червоними стрілочками позначили місця просування загарбників.

Одразу зазначимо, що цей успіх агресора чисто географічно є мізерним (на мапі більшого масштабу його взагалі не помітно) і не відповідає очікуванням рашистів від свого наступу на північній ділянці фронту (Куп’янський і Лиманський напрямки).

Просування, а ще важливіше значення вдалого наступу ворога біля вільного міста Дворічна не можна й близько порівнювати з Бахмутським напрямком.

Але, як повідомив у ранковому зведенні Генеральний штаб Збройних сил України: «противник продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках». 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

У Одессы произошло редчайшее метеоявление: видео

25.03.2017 - 19:52
Днем 25 марта в Черном море неподалеку от Люстдорфа (Черноморка), к югу от мыса Большой Фонтан одесситы могли наблюдать довольно странные волны. Они возникли в безветренную погоду и исчезли, так ...

Ручной лебедь с Вишенского озера стал звездой: видео

07.12.2017
Как правило, обитающие на водоемах ...