Російські окупанти захопили нові території під Кліщіївкою

На Бахмутському напрямку 22 січня бійці Сил оборони відбили сім атак російських окупантів неподалік частково окупованої Богданівки (на північний захід від Бахмута) та звільнених минулої осені Кліщіївки та Андріївки (південніше).

Про це у зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував відчутне просування загарбників між вільним Іванівським і вищезгаданою Кліщіївкою (на південний захід від Бахмута).

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 21 та 22 січня. На останньому ми червоною стрілочкою умовно позначили розширення сірої зони в наш бік. За підсумками минулої доби інтервенти ще не встигли закріпитися на захопленій території.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На складах под Винницей ракеты и снаряды взрываются в режиме нон-стоп: видео

27.09.2017 - 02:49
Как сообщает корреспондент «РЕАЛа», находящийся сейчас в Калиновке, мощные разрывы снарядов на одном из самых крупных складов в Украине идут нон-стопом. Снаряды и осколки разлетаются в разные стороны. Ситуация такова, ...

Джошуа на кураже побил Владимира Кличко в чемпионском бою года: видео

30.04.2017
Великий украинский чемпион Владимир Кличко ...