Російські окупанти захопили нові території біля Очеретиного

Російські окупанти минулої доби закріпилися на нових територіях між нещодавно окупованими селищем Очеретине та селом Архангельське на Покровському (донедавна Авдіївському) напрямку.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його сьогоднішньої мапи за підсумками 24 травня.

На ньому він червоно-коричневою штриховкою і пунктиром позначив втрачену територію, на якій за вчора закріпилися загарбники. Зазначимо, що досі це була сіра зона, яка не змістилася в наш бік.

Тим часом пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в оперативній інформації станом на 10:00 про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«На Покровському напрямку з початку доби ворог чотири рази атакував позиції наших військ. Силами оборони одну атаку відбито неподалік Невельського. Тривають бої в районах Сокола та Яснобродівки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Офицер СБУ получил крупную взятку: видео

27.04.2018 - 15:49
НАБУ опубликовало видео оперативной съемки по делу о задержании 24 апреля сотрудника СБУ при получении им 47.5 тысяч долларов. На записях сотрудник спецслужбы рассказывает посредникам, как реализовать схему вымогательства денег ...

Винничанка берет участие в отборе на Евровидение: видео

09.01.2017
Винницкая исполнительница Оксана Славна принимает ...