Російські окупанти захопили нові позиції під Донецьком

За перші три квартали 2023 року російські окупанти в Україні довели, що здатні проводити наполегливі оборонні операції, однак не здатні проводити наступальні дії.

Таку заяву в останньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на власну розвідку зробило Міністерство оборони Великобританії. В чомусь воно має рацію, але «шапкозакидницьку» риторику, напевне, не варто вітати.

Нагадаємо, той же Бахмут загарбники захопили саме цього року. А про нове територіальне досягнення ворога сьогодні розповів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState».

В червні поточного року бійці 79-ої окремої десантно-штурмової бригади «Миколаїв» Збройних сил України вибили ворога з територій біля Красногорівки під Донецьком і закріпилися на них.

Зараз там знову господарюють інтервенти. Такий висновок «DeepState» зробив з геолокацій бойових відео з того району.

Дивись для порівняння скрігшоти його карти за 23 і 24 вересня, на останньому ми червоною стрілочкою умовно позначили місце просування ворога. Коли воно відбулося, невідомо, але виявлене лише сьогодні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ночные столкновения возле Верховной Рады: видео

18.10.2017 - 00:38
Организаторы протестов в Киеве соорудили у здания парламента палаточный городок. Вечером возле него произошли столкновения с полицией. Спровоцировало конфликт нежелание тех, кто остался в этом импровизированном лагере подчиниться требованию полиции ...

Появилось видео масштабного пожара в Киеве

30.03.2017
Вечером на окраине Киева начался ...