Російські окупанти захопили населений пункт на Донеччині

Російські загарбники просунулися північніше частково окупованого, але нескореного села Новомихайлівка на Мар’їнському напрямку.

Про це повідомив наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» це підтвердив, а також зафіксував просування загарбників у самому населеному пункті.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за сьоме та восьме квітня, на якому він червоно-коричневою штриховкою та пунктиром позначив територію в селі, на якій вже закріпилися інтервенти.

Окрім того, ми червоною стрілочкою умовно позначили зміщення сірої зони в наш бік північніше Новомихайлівки.

Згодом «DeepState» повідомив, що російські фашисти захопили Первомайське на Донеччині. Бої за нього почалися фактично в серпні 2022 року. Населений пункт став однією з найгарячіших точок у війні і коштував окупантам великої ціни.

«На жаль, не малу ціну заплатили й наші оборонці, особливо хлопці зі славетної 59 ОМПБр, які відчайдушно трималися за кожен підвал та тримали оборону, навіть перебуваючи в повному оточені. Варто кожному побачити ці кадри, щоб розуміти як там було нашим бійцям», — ідеться в повідомленні.

Щр стосується Запоріжжя… Бійці Сил оборони України продовжують утримувати Роботине на Запоріжжі; ворог його не контролює. Про це у вівторок, 9 квітня, офіційно повідомили Сили оборони півдня України.

Таку заяву військові зробили у відповідь на інформацію від одного з депутатів Запорізької обласної ради, який повідомив, що росіяни нібито зайшли до села Роботине.

«Заява депутата Запорізької обласної ради про те, що в результаті штурмових дій росіяни зайшли до села Роботине і фактично закріпилися там, не відповідає дійсності», — зазначили у Силах оборони.

Військові наголосили, що у зоні відповідальності 65 окремої механізованої бригади, яка обороняє Роботине, регулярно відбуваються зіткнення з російськими ДРГ, які заходять у село та намагаються там закріпитися. Але успіху вони не мають.

При цьому атаки противника відбивають на підступах до села за допомогою артилерії, а розрізнені групи окупантів знищують ударними дронами та мінометами.

«Сьогодні цей населений пункт утримують бійці сил оборони України. Тож ворог його не контролює», — наголосили військові.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Кривом Роге возле горисполкома люди кормят крыс: видео

09.01.2018 - 16:42
Забавную историю в соцсетях рассказали жители Кривого Рога. У них в городе прямо перед зданием горисполкома поселились крысы, которые вскоре стали любимцами у тех, кто гуляет поблизости. Живут грызуны в ...

Появилось видео сильного пожара в Москве на НПЗ

06.02.2019
В России на юго-восточной окраине ...

Певица Джамала сегодня вышла замуж: фото, видео

26.04.2017
Обрядом Никах соединила свое сердце ...