Російські окупанти захопили частину Новокалинового, – «DeepState»

Російські окупанти минулої доби підтверджено просунулися вперед на Авдіївському напрямку. Про це без подробиць в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні серед іншого повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» на цій ділянці фронту зафіксував просування загарбників в районі частково окупованого села Новокалинове.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за позавчора і вчора. На останньому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких вже закріпилися інтервенти.

Сіра зона при цьому помітно змістилася в наш бік. Попри це Сили оборони наразі контролюють більшу частину населеного пункту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017 - 12:36
Главное управление разведки Минобороны Украины сообщает о самоубийстве «морпеха» ДНР, подорвавшего себя гранатой – руководство 9-го полка (Новоазовск) оформляет его увольнение задним числом. Также вследствие суицида погиб «ополченец» из отдельной ...

Кролики, спящие в стаканах, — видео для релаксации

13.01.2016
Обычно кроликов содержат в клетках. ...

Кошка показывает котенку, как пить воду (видео)

15.04.2016
Детей нужно не только родить, ...

В центре Москвы пожар — горит здание Минобороны РФ (видео) (обновлено)

03.04.2016
Сегодня в столице России Москве загорелось ...