Російські окупанти захопили частину Авдіївки

В четвер ввечері рашистські «воєнкори» повідомили, що російські окупанти захопили позицію «Зеніт» на півдні Авдіївки (колишня частина протиповітряної оборони). Вони оприлюднюють віддповідні фото- і відеоматеріали.

О 21:10 це підтвердив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», який зробив відповідні зміни на своїй карті з коментарем: «Ворог захопив позицію Зеніт, яка південніше Авдіївки».

Втрачену територію, на якій вже закрпилися загарбники, він позначив червоними пунктиром і штриховкою. Раніше ми вже вказували, що «Зеніт» приречений, адже був майже оточеним ще вчора.

Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» о 20:37 написав: «На жаль, пі..ри змогли просунутися на півдні та півночі Авдіївки».

Однак «DeepState» цього разу просувань ворога на півночі міста не зафіксував. Втім він робив це сьогодні в обід. Тому, можливо, «ШО НА ФРОНТІ?» має на увазі саме їх.

Повідомив про ситуацію в Авдіївці і президент Володимир Зеленський.

«Доповідь Головкома Олександра Сирського та міністра оборони Рустема Умєрова. Ситуація на фронті – Авдіївка, схід загалом. Робимо максимум, аби в наших воїнів і управлінської, і технологічної змоги було достатньо, щоб зберегти якнайбільше українських життів», — сказав президент у вечірньому зверненні.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Большое судно врезалось в мост в Китае: видео

02.04.2017 - 01:08
Грузовое судно, перевозившее около тысячи тонн груза, врезалось в мост Ляньси в провинции Гуандун на юге Китая. В результате удара опора моста сдвинулась на полтора метра. Судно не маленькое — в ...