Російські окупанти захопили Богданівку

Російські загарбники захопили нові території в районі прифронтового вільного міста Часів Яр (західніше окупованого Бахмута), остаточно взявши під свій контроль село Богданівка.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за одинадцяте та дванадцяте квітня. На останньому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких вже закріпилися загарбники.

Ми ж, у свою чергу, червоними стрілочками умовно вказали на місця розширення сірої зони в наш бік. Очевидно, що інтервенти приступили до оточення самого східного мікрорайону Часового Яру (Канал).

У своєму зведенні за минулу добу «DeepState» дав песимістичний прогноз:

«Кацапи зайняли Богданівку, сьогодні з’явилося відео невдалої спроби відбити частину села у ворога. Під**и продовжують атакувати піхотою та накатами техніки на Часів Яр. Деякі виродки навіть добігають до каналу, але поки що закріпитися не можуть і дохнуть… Ворог збирає резерви для битви за Часів Яр. Найближчі тижні принесуть багато неприємних і важких новин».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Агент ФСБ рассказал об убийстве военного в Украине и существовании расстрельного списка: видео

24.01.2017 - 19:32
Детали покушения на нардепа Антона Геращенко продолжают бурно обсуждаться экспертами и обычными людьми. Между тем СБУ нашла «российский след» в деле убийства осенью прошлого года атошника в Ровно. В этом ...

В Чехии группа россиян напала на акцию в поддержку Украины: видео

27.11.2017
Активистка Соня Поспешилова, проживающая в ...