Російські окупанти захопили АКХЗ

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» оприлюднив о 10:03 нову карту, на якій відобразив відступ Збройних сил України з Авдіївки.

Втрачені території, на яких закріпилися загарбники, позначені червоними штриховкою та пунктиром. Додатково ми рожевими стрілочками позначили різке розширення сірої зони.

Зазначимо, що центрально-західна чверть міста і прилеглі поля все ще перебувають в сірій зоні, будучі оточеними з трьох  сторін. Швидше за все, це означає, що там ще досі є наші захисники, які намагаються прорватися на захід.

Також «DeepState» вказує, що загарбники закріпилися на південному сході Авдіївського коксохімічного заводу (північніше Ласточкіного). Решта АКХЗ перейшла в сіру зону.

Ще вчора все підприємство контролювалося ЗСУ. Однак третя бригада зробила тривожне повідомлення, що через пожежу ємності з мазутом її бійці сильно травляться димом…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве устроили самосуд водителю маршрутки за оскорбление матери погибшего бойца АТО: видео

27.10.2017 - 00:54
В сентябре водитель маршрутного автобуса в Киеве очень грубо нахамил матери погибшего на Донбассе защитника Украины. Его обещало наказать руководство транспортного предприятия, но не сделало этого. Вступились за мать молодые ...

Поярков рассказал, что снято на скандальных видео с Савченко

21.03.2018
Известный активист Майдана и художник ...