Російські окупанти втратили стратегічний залізничний міст

Збройні сили України пошкодили залізничний міст біля села Старобогдановка (на мапі від «deepstatemap.live» позначена червоним квадратиком) Запорізької області. Він розташований на стратегічній гілці (залізничні шляхи позначені білими лініями), яка з’єднує Донбас з Новою Каховкою Херсонської області та Мелітополем Запорізької області, а через нього з Кримом.

Про це в вечірньому звіті Генерального штабу Збройних сил України розповів його спікер Олександр Штупун. На жаль, не вказано ступінь пошкодження мосту, та яким саме способом це було зроблено.

Відстань від Новобогданівки до найближчої вільної території становить приблизно тридцять кілометрів по прямій на мапі. Швидше за все, це дистанція для високоточних реактивних систем залпового вогню «HIMARS», «MARS II» чи «М270».

Тим часом, ситуацію на цій ділянці фронту Олександр Штупун охарактеризував наступним чином: «На Запорізькому напрямку окупанти обороняються. Вогневого ураження (ворогом) зазнали райони населених пунктів Времівка, Новосілка, Новопіль, Червоне, Залізничне, Дорожнянка та Кам’янське Запорізької області».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео двух победных голов Зозули «Вальядолиду»

09.12.2017 - 21:09
Нашего парня в Испании прорвало. В рамках 18-го тура Сегунды «Альбасете» принимал «Вальядолид» и победил 2:1. Оба гола за хозяев забил Роман Зозуля. Для украинца этот матч стал уже четвертым ...

Автогонщик удалил сыну зуб с помощью автомобиля

16.11.2015
На этом видео американский рестлер ...

Установлен новый рекорд по сборке кубика Рубика: видео

10.03.2018
Специалист по робототехнике Бен Кац ...