Російські окупанти втратили передові позиції на Херсонщині

На Херсонському напрямку минулої доби російські окупанти вели оборонні дії, а також обстрілювали вільну територію з артилерії, зокрема Херсон і сусідню Антонівку.

Про це, серед іншого, в сьогоднішньому звіті Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», доповів його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, блогер і український патріот з окупованих територій «Necro Mancer» звернув увагу на повідомлення рашистів (зокрема Телеграм-каналу «Тринадцатый») про те, що Сили оборони форсували Дніпро поблизу Дніпра і закріпилися на лівому березі річки в районі човникової станції.

Офіційного підтвердження цьому наразі немає.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Луганске взорвали полковника Олега Анащенко: видео

04.02.2017 - 10:15
Похоже, череда «загадочных» смертей среди лидеров боевиков продолжается. Утром 4 февраля примерно в 7.50 в центре Луганска взорвался внедорожник Toyota. По официальным данным «властей» ЛНР, погибли главарь «народной милиции» Олег ...

Женщина чудом осталась жива, когда остановку смял автобус

26.08.2016
Невероятное происшествие попало в объектив ...