Російські окупанти втратили два танки і РСЗВ «Град» на Херсонщині

На Херсонському напрямку минулої доби (з семи ранку вчора до 7:00 сьогодні) бійці Збройних сил України ліквідували 47 російських окупантів (два взводи).

Також вдалося знищити чимало ворожої техніки:

Два танки, реактивну систему залпового вогню “Град”, самохідну артилерійську установку, шість причіпних гармат, міномет, антенну систему станції радіоелектронної боротьби, чотири розвідувальні безпілотні літальні апарати (1 “Зала” і 3 “Мерлін-ВР”), десять одиниць броньованої та автомобільної техніки, вісім спостережних пунктів та пункт управління БпЛА.

Це лише підтверджені втрати загарбників, про які у зведенні, оприлюдненому у своєму Телеграм-каналі, повідомила пресслужба Сил оборони півдня України.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Савченко в Николаеве забросали яйцами и посоветовали убираться в Россию: видео

25.06.2017 - 20:59
Одиозный нардеп Надежда Савченко пожинает плоды своей деятельности в русле интересов Кремля. В Николаеве ее призвали к ответу по поводу поездок к главарям террористов и встреч с Захарченко и Плотницким. ...

Интернет взорвало видео, как Песков матом переводит высказывание Лаврова

31.12.2016
Пресс-секретарь Путина Дмитрий Песков показал, ...