Російські окупанти втратили два села на Бєлгородщині

Російсько-фашистські «воєнкори» стверджують, що сьогодні начебто бійці Збройних сил України зайшли в два сусідні прикордонні села Грайворонського району Бєлгородської області – Пороз (про що раніше повідомлялося) та Мокру Орловку.

Однак рашисти кажуть, що ці військові пішли з обох населених пунктів після того, як відзняли відповідні відео в їх центральних частинах. Альтернативної ж інформації наразі ми не помітили.

Що ж, цілком можливо, це були справді «лише» рейди диверсійно-розвідувальних груп. Але вони були вдалі!

Нагадаємо, останніми днями в інтернеті широко розповсюджується інформація, що після району Суджі в Курській області ЗСУ планують відкрити й «третій фронт» в РФ. Тим часом, деякі джерела стверджують, що ворог вже почав відводити війська з Донбасу в РФ.

«Бахмутський Демон»: «Зафіксували виведення деяких сил як з Краматорського, так і з Покровського напрямку. Переміщення може бути як на Курську, так і на Бєлгородську області».

Телеграм-канал «Трикутник»: «Троїцький район Луганської області. З сіл району почався рух російської важкої техніки у бік міста Валуйки (РФ). Скоріше за все, для перекидання у Курську або Бєлгородську області».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Знаменитый снайпер ВСУ ликвидировал «ихтамнета»: видео

06.01.2018 - 00:42
Советник президента Юрий Бирюков показал видео работы снайпера ВСУ. «Как из «ихтамнета» сделать «ихтамгдетоприкопают»? Шпок… и нету», — прокомментировал он видео. «Дистанция, по словам снайпера, около 450 метров. Отметка 100 м ...