Російські окупанти втекли з флангової позиції під Бахмутом

На фоні активізації наступальних операцій приватної військової компанії Вагнера станом на восьме травня російські окупанти здійснили незначне просування в межах Бахмута. Про це, серед іншого, в останньому зведенні про ситуацію на фронті повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Просування агресора в північній частині Бахмута підтвердив і боєць Збройних сил України, який воює у місті і веде телеграм-канал «Передович0к»:

«Дуже багато боїв, особливо зараз (орки) пруть до вулиці Медведєва, мають просування… Пруть в північну частину, бо там є вихід на трасу. Думаю, всі розуміють, що хочуть (перерізати постачання)…».

При цьому «Передович0к» сподівається на фланги: «А ось по околицях Бахмуту в русні дуже великі проблеми, дивіться не проспіть, ідіоти». Одночасно наші артилерією криють окупантів у їх схованках в центрі міста.

Щодо флангів, то сьогодні ватажок ПВК Вагнера заявив, що російські військові біжали з однієї флангової позиції і оголили фронт. Він знову погрожує вивести своїх найманців з міста. Детальніше про це згодом.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

США одобрили поставки Украине летального оружия: видео

21.12.2017 - 01:27
The Washington Post со ссылкой на источники в Белом доме сообщает о том, что в Администрации президента США Дональда Трампа дали добро на начало поставок летального оружия Украине. Сообщается об ...

Под Кабмином проходит Конопляный марш: видео

19.05.2018
Под зданием правительства в Киеве ...