Російські окупанти вирішили відключити людям мобільний інтернет

Російські загарбники попередили жителів окупованої частини Луганської області про відключення мобільного інтернету на території квазіутворення ЛНР з одинадцятого лютого: «Послуга обмежена розпорядженням органів виконавчої влади до особливого розпорядження».

Про це пишуть місцеві жителі, блогери та електронні засоби масової інформації. Так, канал «Донбасс решает» вказує, що відсутність мобільного інтернету стане на заваді українським партизанам і підпільникам.

Як прокоментував боєць ЗСУ і колишній житель Кадіївки (Стаханова) «східний»: «От і нема чого в своїх інтернетах читати всяких». Адже крім складнощів руху спротиву ця новація відчутно погіршить якість життя й прихильників «руського миру».

Вірогідно, мова йде за оператора мобільного зв’язку «Лугаком». В якості компенсації відсутності інтернету абонентам в десять раз збільшать кількість безкоштовних хвилин на розмови.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Кривом Роге женщина в зале суда спела гимн СССР: видео

01.08.2018 - 23:56
В Кривом Роге в зале Центрально-городского райсуда одна группа граждан вступила в дискуссию с другой. Судьи в зале в это время не было.  В ходе разговора одна из женщин заявила, ...

ВСУ уничтожили позиции террористов на Светлодарской дуге: видео

12.02.2019
В украинском информационном поле появился ...