Російські окупанти відступили з важливих позицій на Запоріжжі

Бійці Сил оборони протягом перших вісімнадцяти годин 8 листопада продовжували ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області), завдаючи загарбникам втрат в живій силі та техніці.

В свою чергу, російські окупанти штурмових дій не вели. Натомість завдали авіаційні удари по районах Веселого та Малої Токмачки.

Про це, серед іншого, у вечірньому звіті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом деякі рашистські «воєнкори» визнали, що українські захисники витісняють їх з панівних висот біля окупованого Вербового:

«ЗСУ при підтримці артилерії намагаються взяти висоти на північний захід від Вербового. ЗСРФ відійшли з ряду позицій. Тут виступ і утримувати його російським військам необхідно, але важко».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Австрии посетители выставки сломали секс-куклу с искусственным интеллектом: видео

28.09.2017 - 13:38
В австрийских «домах терпимости» достаточно высокой популярностью пользуются «умные» секс-куклы. Востребованность провоцирует создание новых моделей. Один из экспонатов был представлен на выставке электроники в городе Линц. «Саманта» стала настолько популярна, ...

Кот копирует боксерские удары, глядя на бой по телевизору (видео)

09.01.2016
Индустрия создания фильмов специально для ...

Появилось видео битвы людей за сахар в российском Омске

13.05.2017
Что это — хроническая ментальная падкость ...