Російські окупанти відступили в Мар’їнці та під Авдіївкою

Російські окупанти продовжують наступальні дії на Авдіївському напрямку (під Донецьком). Повідомивши про це, речник Генерального Штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов уточнив, що наші захисники відбили ворожі штурми в районах Первомайського, Опитного, Невельського та Красногорівки.

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповів про ситуацію на цій ділянці фронту більш розгорнуто:

«Вона повністю контролюється ЗСУ. У Невельському продовжуються бої. Ворожі ДРГ останні три місяці щодня промацують оборону ЗСУ. У Першотравневому бої на південно-східній околиці. В Авдіївці бої. За вчора було п’ять спроб прорвати лінію оборони, але результат такий самий, як і за дев’ять місяців війни: орки відійшли, залишивши на полі бою своїх 200-х.

Ситуація у Мар’їнці залишається дуже складною. Протягом усього дня тривали важкі бої. Однак ЗСУ вдалося витіснити ворога на кілька вулиць на схід від центру, тобто на вихідні ранкові позиції».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео смертельного падения руфера с моста в Киеве

04.06.2017 - 22:24
В последнее время в моде экстремальные виды развлечений и спорта. Естественно, они сопряжены с высоким уровнем травматизма. Да и случаи гибели, к сожалению, не редкость. Вчера трагедия произошла в Киеве, ...

В российской больнице женщина добиралась на рентген ползком: видео

12.01.2017
Очередной шокирующий случай в России. В сети ...

Как перевоспитать агрессивную кошку

09.10.2016
Насколько сложно перевоспитать агрессивную, кусающую ...

Собачий хоровод вокруг миски с молоком

27.10.2015
Даже щенки понимают, что сервировка ...