Російські окупанти відступили у Кліщіївці, – «DeepState»

Бійці Збройних сил України відкинули російських загарбників у звільненому минулої осені, але знову частково окупованому селі Кліщіївка південніше Бахмута на Краматорському напрямку.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за підсумками тринадцятого і чотирнадцятого червня.

На останньому ми синьою стрілочкою умовно показали розширення сірої зони активних боїв у бік загарбників. «Ворог відступив у Кліщіївці», — прокоментував ситуацію в анотації «DeepState».

Згодом це підтвердив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «У Кліщіївці російські війська відступили з центральної у північну частину села. Ділянка глибиною до 850 метрів перейшла до сірої зони».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Двойной удар по генералу Рубану: видео

24.01.2017 - 13:24
«Компромат» на Рубана советник замминистра обороны трактует как «фейк» Если в 2014-ом деятельность главы ОО «Офицерский корпус» Владимира Рубана, как человека, который договаривался о выкупе заложников у террористов, рассматривалась как действенная ...

Появилось видео оперативников с Гужвой по делу о взятке

23.06.2017
Генпрокурор продемонстрировал видео переговоров задержанного ...