Російські окупанти відступили під Кремінною
Армія РФ кілька днів активно вела атаки на Кремінському напрямі. Проте зазнали суттєвих втрат і відійшли. Про це повідомляє голова Луганської ОВА Сергія Гайдай у Telegram.
За його словами, ситуація в Луганській області складна, але повністю контролюється Силами оборони.
«Кілька днів тому було дуже багато потужних атак. Основні зусилля були кинуті на Кремінський напрямок. Ворог не дає спокою і у напрямку Білогорівки, там постійні обстріли з танків, важкої артилерії та авіації», — розповів Гайдай.
Втім, як зазначив голова ОВА, на Кремінському напрямку ворог зазнав суттєвих втрат так, що навіть «трохи дав відпочити нашим захисникам».
«Вони (окупанти — ред.) відтяглися, адже їм потрібно було поповнити свої підрозділи, оскільки були достатньо розбиті. Намагалися йти навіть колонною технікою, але після гарної відповіді від наших захисників вони так само відійшли назад», — повідомив Гайдай.
Як ми писали раніше, англомовні воєнні блогери повідомляли, що в першій половині одинадцятого лютого російські окупанти просунулися вперед на Лиманському (Кремінському) напрямку – між селами Торське і Терни (в напрямку Ямполівки). При цьому ворог активно використовував артилерію та танки.
У звіті за минулу добу український військовий експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» цю інформацію підтвердив. Дивись для порівняння карти за 11 та 12 лютого; на останній ми червоною стрілочкою показали місце просування ворога.
Про захоплення вищезгаданих сіл мова не йде. Загрози Ямполю й Лиману агресору створити також не вдалося.
Будемо сподіватися, що інформація від Гайдая більш свіжіша, і ворог після деяких успіхів був врешті решт відкинутий.

Подпишитесь на новости