Російські окупанти відступили під Кремінною

Армія РФ кілька днів активно вела атаки на Кремінському напрямі. Проте зазнали суттєвих втрат і відійшли. Про це повідомляє голова Луганської ОВА Сергія Гайдай у Telegram.

За його словами, ситуація в Луганській області складна, але повністю контролюється Силами оборони.

«Кілька днів тому було дуже багато потужних атак. Основні зусилля були кинуті на Кремінський напрямок. Ворог не дає спокою і у напрямку Білогорівки, там постійні обстріли з танків, важкої артилерії та авіації», — розповів Гайдай.

Втім, як зазначив голова ОВА, на Кремінському напрямку ворог зазнав суттєвих втрат так, що навіть «трохи дав відпочити нашим захисникам».

«Вони (окупанти — ред.) відтяглися, адже їм потрібно було поповнити свої підрозділи, оскільки були достатньо розбиті. Намагалися йти навіть колонною технікою, але після гарної відповіді від наших захисників вони так само відійшли назад», — повідомив Гайдай.

Як ми писали раніше, англомовні воєнні блогери повідомляли, що в першій половині одинадцятого лютого російські окупанти просунулися вперед на Лиманському (Кремінському) напрямку – між селами Торське і Терни (в напрямку Ямполівки). При цьому ворог активно використовував артилерію та танки.

У звіті за минулу добу український військовий експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» цю інформацію підтвердив. Дивись для порівняння карти за 11 та 12 лютого; на останній ми червоною стрілочкою показали місце просування ворога.

Про захоплення вищезгаданих сіл мова не йде. Загрози Ямполю й Лиману агресору створити також не вдалося.

Будемо сподіватися, що інформація від Гайдая більш свіжіша, і ворог після деяких успіхів був врешті решт відкинутий.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Клип на песню Despacito стал самым популярным видео на YouTube

05.08.2017 - 21:58
За менее, чем 7 месяцев на YouTube клип на песню Despacito, стал во-первых, самым просматриваемым в мире, а во-вторых, преодолел отметку в 3 миллиарда просмотров. С 12-го января этого года ...

Одну из винницких попрошаек вывели на чистую воду: видео

28.12.2016
Почему винничане практически ежедневно жалуются ...

«Шахтер» снял видео об игре с казаками на Донбасс-Арене под флагом Украины

22.12.2017
Исполнительный продюсер студии анимации Baraban ...