Російські окупанти відступили під Бахмутом

ЗСУ перейшли в наступ під Бахмутом і просуваються вперед

Після фактичної неофіційної заборони на слово «контрнаступ», заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр в своєму Телеграм-каналі сьогодні «легалізувала» слово «наступ», принаймні у відношенні однієї ділянки фронту:

«На Бахмутському напрямку наші війська перейшли з оборони в наступ. За добу, що минула, маємо просування на різних ділянках Бахмутського напрямку від 200 до 1100 метрів».

Тим часом маємо свідчення того, що Збройні сили України розвивають свій успіх під Бахмутом вже сьогодні. Наприклад, від бійця ЗСУ, який веде телеграм-канал «Передович0к»:

«Маємо дуже гарні успіхи на двох флангах (Бахмута), на півночі та півдні. Ближче до Кліщіївки (південніше міста) забрані дуже важливі опорні пункти, які принесуть кацапам тепер дуже багато проблем. Берхівка (північніше Бахмута) не відпочиває, маємо просування».

А 24-й окремий штурмовий батальйон «Айдар» ЗСУ на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» сьогодні написав: «…Спільно з іншими підрозділами ЗСУ просунулися на ділянці фронту Бахмут-Іванівське (фактично це район Кліщіївки). Бойові дії продовжуються…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лавров, говоря о войне в Украине, опять оговорился: видео

08.11.2016 - 20:57
Глава МИД России Сергей Лавров, выступая на международном семинаре, говоря о том, чего желает Кремль в разрезе Донбасса оговорился. Мол, Россия не желает, чтобы «Конфликт на Донбассе оставался ни в ...