Російські окупанти розповіли, з ким і для чого вони воюють

Багато російсько-фашистських загарбників демонструють фантастичне невігластво. Чергове підтвердження цьому знаходимо у перехопленні розмови окупанта з матір’ю, оприлюднине ГУР Міноборони України.

Спочатку військовий жаліється, що в них погане забезпечення — замість тепловізора якась ще радянська лампа, якій 58 років… А потім видає фразу про те, що через п’ять років їх почнуть звинувачувати і заперечувати, що вони захищали українців! Він же не бачить, що доброго йому зробила Україна, щоб він її мав захищати!

Уявляєте, що в голові у цього неандертальця! Він, з’ясовується, на 11-му місяці війни вважає, що російська армія захищає Україну! Просто сюр!

Від кого захищає? З ким вони, на його думку, тоді воюють? І телепень дає відповідь — з поляками! І з кимось ще з заходу.

Інший окупант в розмові з дружиною взагалі каже, що всіх українців, включно з дітьми, треба вбивати, чим він і займається. Чим викликана його ненависть, відповіді немає…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Швейцарские истребители окружили российский самолет: видео

19.11.2016 - 03:30
Во время полета борта Ил-96, на котором журналисты кремлевского пула летели в Перу, над территорией Швейцарии военные истребители этого нейтрального государства минут 10 демонстративно летели рядышком. Три самолета F-18 были в ...

Отпущенный судом винничан совершил очередное зверское убийство (видео)

12.12.2015
Винницкий горсуд приговорил 23-летнего мужчину ...

Вблизи Винницы автобус смял легковушку: фото, видео

29.08.2017
Вечером 28 августа неподалеку от ...