Російські окупанти розпочали наступ на Луганщині

Доки всі чекають якогось нового масштабного наступу рашистських загарбників на Луганщині, насправді він вже йде, розпочавшись ще четвертого лютого, коли ворогу вдалося відтіснити Сили оборони на 2-3 кілометри від Кремінної.

Зокрема, американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому зведенні про російсько-українську війну, серед іншого, написав: «Російські війська продовжували наступати в районі Кремінної і, ймовірно, розпочали нові операції на північний захід від Сватового».

Фактично те саме, але більш конкретно в своєму звіті за п’яте лютого написав український воєнний експерт «DeepState»: «На Сватівському напрямку в результаті спроби атакувати наші позиції в районі Дворічного, ворогу вдалося покращити своє тактичне положення на межі села Гряниківка. Триває тиск на наші позиції з Кремінної, результат невідомий».

Дивись мапу «DeepState» в районі Дворічного за шосте лютого; червоною стрілочкою умовно позначили місце просування агресора.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Леди Гага официально представила клип к песне Perfect Illusion

21.09.2016 - 13:34
Одна из топовых певиц в мире шоу-бизнеса Леди Гага заканчивает новый альбом под названием Joanne. Накануне на официальном канале исполнительницы был выложен клип из этого альбома Perfect Illusion. Песня о том, что ...

Тату как искусство: потрясающе разрисованные девушки

15.11.2016
Вопреки бытующему мнению о том, ...

ВСУ уничтожили ДОТ с двумя боевиками: новое видео

17.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

На свадьбе у чиновника жестоко избили телеведущую, видео

19.02.2018
На свадьбе харьковского чиновника уровня ...