Російські окупанти провели атаки на Сватівському напрямку

Минулої доби на Куп’янському (Сватівському) напрямку (сама північна ділянка фронту в Харківській і Луганській областях) російські окупанти намагалися покращити своє тактичне положення. Наші захисники відбили ворожу атаку а районі села Стельмахівка.

Про це в зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.

Тим часом, український воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» нагадав, що опубліковане вчора відео про звільнення села Новоселівське на Сватівському напрямку було записане в листопаді.

В принципі, це й так було зрозуміло, адже на ролику дерева стоять з жовтим листям. Головне, що з того часу Новоселівське вже кілька разів переходило з рук в руки, а наразі лінія фронту ділить село на дві частини.

Також «DeepState» на актуальній мапі зафіксував просування ворога біля Кислівки та Андріївки на Сватівському напрямку. При цьому села Ягідне і Джерельне ще вчора позначалися первинно звільненими, а сьогодні вже окупованими.

Дивись скріни карт за 30 і 31 грудня. На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили місця просування російських фашистів.

Швидше за все, судячи з коментаря, «DeepState» тільки про це дізнався, а коли саме ворог захопив ці села, невідомо: «На Сватівському напрямку уточнено ситуацію в районі Ягідного та Джерельного».

Також не можна виключати того, що Ягідне й Джерельне і не були звільнені, але швидше за все вони також переходять з рук в руки в ході бойових дій.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео взрыва на электростанции в России

01.10.2017 - 13:27
В Якутске авария оставила людей без света и тепла в заморозки Власти российской республики Саха-Якутии сообщают, что в результате аварии и пожара на местной ГРЭС пострадал лишь один сотрудник. Пока ...

Турчинов показал видео ракетных испытаний возле Крыма

01.12.2016
Секретарь СНБО Александр Турчинов, который ...