Російські окупанти просунулися вперед під Донецьком, – ISW

Російські загарбники минулої доби здійснили підтверджені просування поблизу окупованого з 2014 року Донецька та сусіднього нещодавно захопленого міста Авдіївка.

Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, без подробиць, повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Про Авдіївський напрямок, де ворог просувається в районі сусідніх сіл Очеретине і Новокалинове, ми написали раніше. Можна припустити, що говорячи про просування агресора під Донецьком, ISW має на увазі містечко Красногорівка.

Принаймні авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» знову зафіксував розширення сірої зони в наш бік безпосередньо в населеному пункті.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за позавчора і вчора. На останньому ми червоною стрілочкою умовно позначили первинно втрачену територію.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во время выступления Джамалы на сцену выскочил парень и спустил штаны: видео

14.05.2017 - 00:46
В финале Евровидения идет голосование. С премьерой новой песни на сцене выступила победительница прошлогоднего конкурса Джамала. Во время выступления на сцену выскочил молодой парень, встал перед Джамалой и спустил брюки ...

Видео спринтерского забега носорога набирает обороты в Сети

05.08.2017
Бегущего по автомобильной трассе носорога ...

Новозеландцы смогут заправлять автомобили пивом

21.08.2015
Теперь новозеландцы могут заправлять свои ...

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну ...