Російські окупанти просунулися вперед на Запоріжжі

На Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області) бійці Сил оборони минулої доби продовжували ведення наступальної операції, завдаючи окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, продовжуючи закріплюватися на зайнятих рубежах та виснажуючи ворога.

В свою чергу, російські окупанти безуспішно намагалися відновити втрачене положення в районі Вербового (наш проривний плацдарм південніше міста Оріхів).

Про це, серед іншого, в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Паралельно експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) в останньому зведенні про російсько-українську війну фактично констатували бурхливий паритет сил на цій ділянці фронту. Ситуація нестабільна, складна і динамічна, позиції по кілька разів переходять з рук в руки.

Мало того, ISW стверджує, що загарбники дещо просунулися вперед в західній частині Запорізької області (тобто, якраз на Мелітопольському напрямку).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В ответ на американские санкции бабушки Путина разбили кирпичом технику Apple, видео

28.08.2018 - 10:38
На странице паблика «Роисся 24» в Facebook опубликовано видео с перфоманса российских пенсионерок. Они решили демонстративно ответить США на санкции в отношении РФ и провели «айфонную» акцию. Немолодые женщины назвали ...

Bellingcat опубликовал новое фото и видео Бука, из которого сбили боинг МН17

19.10.2017
Международная расследовательская группа Bellingcat выложила новое ...

Как обустроить жилое пространство для кошек

01.11.2015
Как обустроить жилое пространство кошек. ...