Російські окупанти просунулися вперед на півдні Бахмута

Російські окупанти просунулися вперед на півдні Бахмута і зовсім трошки на півночі міста. Дивись для порівняння мапи авторитетного укладача фронтових карт «DeepState» за 24 та 25 березня; на останній ми червоними стрілочками позначили місця просування загарбників.

У звіті за минулу добу у своєму Телеграм-каналі про Бахмутський напрямок «DeepState» написав наступне:

«По лінії Богданівка-Хромове (на північний захід від Бахмута) змін не зафіксовано, але ворог несе великі втрати за утримання посадок в даному районі. В Бахмуті ворог тисне на гаражі біля Трудової та має просування на півдні міста. Лінія зіткнення проходить орієнтовно по вулиці Маріупольській…

Ворог продовжує активний тиск на Бахмут з півдня, відчуваючи можливість підійти до центру саме звідти. Надзвичайно важка тактична позиція Бахмута вже майже місяць фактично не змінюється. Ворог за місяць не зміг ні оточити місто, ні перейняти ініціативу в міських боях. В першу чергу, це заслуга наших оборонців, які проявляють героїзм та самопожертву заради утримання міста».

Боєць Збройних сил України, який веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон» намагається зберігати оптимізм:

«Поступово орки видихаються. Все, що наше було, нашим і лишається. Штурми з околиці в орків провалені, битва за Хромове на нашу користь, за Іванівське теж. Стоїмо… Зовсім скоро будуть тільки гарні новини. Орки вже не такі сміливі, як були раніше».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Азовцы» пообещали освободить Донецк: видео

24.09.2017 - 15:20
Под Мариуполем бойцы полка «Азов» провели мероприятия в рамках Дня памяти погибших побратимов-азовцев. Выступая перед побратимами комполка Андрей Билецкий, сказал, что все мы должны помнить ради чего отданы жизни героев. ...