Російські окупанти просунулися вперед на Бердянському напрямку

Російські окупанти минулої доби помітно просунулися вперед в районі звільненого минулого літа села Старомайорське Донецької області (раніше офіційно Бердянський напрямок, а тепер Оріхівський).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за підсумками четвертого і п’ятого травня.

На останньому ми червоними стрілочками позначили зміщення сірої зони в наш бік. В результаті вона розповсюдилася на південну околицю населеного пункту.

Тим часом, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин шостого травня про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«На Оріхівському напрямку ворог п’ять разів атакував позиції наших захисників в районі Старомайорського Донецької області та Роботиного Запорізької. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько двадцяти населених пунктів, серед них Малинівка, Червоне, Роботине, П’ятихатки Запорізької  області».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ уничтожили позиции террористов с тремя грузовиками: новое видео

18.02.2019 - 15:12
Сегодня в 13:34 фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал полную версию ранее демонстрировавшегося в урезанном варианте видео с обстрелом взводного опорного пункта российско-террористических формирований ЛНР в районе Золотого (западная Бахмутка). Акция ...

Scania показала как проводит краш-тесты грузовиков

01.10.2016
Компания Scania опубликовала ролик с ...