Російські окупанти просунулися вперед на Бердянському напрямку

Російські окупанти минулої доби помітно просунулися вперед в районі звільненого минулого літа села Старомайорське Донецької області (раніше офіційно Бердянський напрямок, а тепер Оріхівський).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за підсумками четвертого і п’ятого травня.

На останньому ми червоними стрілочками позначили зміщення сірої зони в наш бік. В результаті вона розповсюдилася на південну околицю населеного пункту.

Тим часом, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин шостого травня про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«На Оріхівському напрямку ворог п’ять разів атакував позиції наших захисників в районі Старомайорського Донецької області та Роботиного Запорізької. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько двадцяти населених пунктів, серед них Малинівка, Червоне, Роботине, П’ятихатки Запорізької  області».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Пожар складов с боеприпасами у Балаклеи сняли с БПЛА: видео

23.03.2017 - 20:06
Окрестности вокруг складов боеприпасов у Балаклеи Харьковской области засняли с дрона. На видео отчетливо видны масштабы происшествия. Очаги дыма разбросаны на десятки гектаров. Отметим, после взрывов боеприпасов и пожара, начавшегося ...

Кошка овладела тигром

27.02.2016
На этом видео кошка тащит ...

ВСУ уничтожили ДОТ террористов с помощью ПТУР: новое видео

16.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал ...