Російські окупанти просунулися вперед на Бердянському напрямку

Неприємні новини з Бердянського напрямку (на стикові Донецької і Запорізької областей південніше міста Велика Новосілка).

Так, експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) в останньому зведенні про російсько-українську війну повідомили, що російські окупанти просунулися вперед східніше звільненого минулого літа Урожайного (на мапах позначене синім квадратиком).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» це поки що не підтверджує. Натомість він вказує, що загарбники відчутно просунулися вперед до сусіднього Старомайорського (також звільнене минулого літа).

Дивись для порівняння скриншоти карти «DeepState» за сімнадцяте та вісімнадцяте листопада; на останньому ми червоними стрілочками умовно позначили захоплені ворогом території.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Киеве задержали известного спортсмена: видео

17.09.2017 - 21:33
Защитник баскетбольной команды БК «Киев» Владислав Подолян минувшей ночью попал в крайне неприятную историю, в которой предстал в дурном свете. Как рассказали журналисты «Киев оперативный«, все началось с ДТП, к ...

В Южной Корее массовая бойня из-за импичмента президенту: видео

10.03.2017
Импичмент президенту Республики Корея Пак ...

УЕФА определила лучший гол в Лиге чемпионов: видео

05.06.2017
УЕФА опубликовал десятку лучших голов ...