Російські окупанти просунулися в районі Новокалинового

На Авдіївському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин восьмого квітня бійці Сил оборони відбили дві атаки російських загарбників в районі частково окупованого, але нескореного села Бердичі.

Паралельно загарбники завдали авіаційні удари по районах Бердичів, Новобахмутівки, Новоселівки Першої, Очеретиного та Уманського. А з артилерії та мінометів обстріляли  близько двадцяти населених пунктів, серед них Новобахмутівка, Нетайлове, Невельське та Новокалинове.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував незначне, але все-таки просування загарбників біля вище згаданого Новокалинового сьомого квітня.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за шосте та сьоме квітня. На останньому ми червоною стрілочкою умовно позначили розширення сірої зони в наш бік.

Також про просування агресора на Авдіївському напрямку минулої доби в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць заявили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинские пограничники на границе с Крымом выставили клоуном работающего на ДНР Грэма Филлипса

06.09.2016 - 19:24
Крымская клоунада Грэма Филлипса: «Я не считаю себя идиотом» Британский «клоун» Грэм Филлипс, которого в России называют журналистом, на КПП «Колончак» пытался нарваться на неприятность и быть задержанным украинскими пограничниками ...

Появилось видео столкновения Парасюка и полиции

14.03.2017
Нардеп Парасюк выложил у себя ...

Полковник ВСУ перешел на сторону ДНР: видео

28.12.2016
Как известно, Шевченковский райсуд Киева арестовал ...

Рыба мурена ластится к аквалангистке

20.10.2015
Ручная рыба мурена ластится к ...