Російські окупанти просунулися в районі Іванівського

На Краматорському (колишньому Бахмутському) напрямку за 22 з половиною години минулої доби бійці Сил оборони зупинили сім спроб російських окупантів вклинитися в нашу оборону неподалік Калинівки, Кліщіївки та Андріївки.

Про це в зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України: «Втрат позицій і територій не допущено».

Попри це авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував незначне просування загарбників в районі маже повністю окупованого села Іванівське між Часовим Яром і Бахмутом.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за перше та друге червня. На останньому ми червоною стрілочкою умовно позначили місце зсуву сірої зони активних боїв в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Каире нашли огромную статую самого великого египетского фараона Рамзеса II: видео

11.03.2017 - 16:02
В Каире совершенно случайно обнапружили фрагменты некогда 8-метровой статуи фараона Рамзеса II, называемого Великим. О сенсационной находке заявил министр древностей Египта Халед эль-Анани. Голову и бюст правителя обнаружили среди мусора ...

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней ...

Шахтер вырвал победу у Зари: видео голов

12.03.2017
После неожиданного поражения «Динамо» в ...