Російські окупанти просунулися в напрямку Куп’янська

На Куп’янському (Сватівському) напрямку (сама північна ділянка фронту у Харківській і Луганській областях) минулої доби російські окупанти вели штурмові дії в районах Синьківки та Петропавлівки Харківської області, де наші воїни відбили чотири атаки.

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував помітне просування загарбників біля сусідньої Кислівки.

Дивись для порівняння скриншоти його карти станом на вчора та сьогодні; на останньому ми червоними стрілочками умовно позначили захоплені ворогом території. Фактично інтервенти віджали частину сірої зони у цьому районі, і закріпилися на ній.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как готовилось покушение на Геращенко: видео

23.01.2017 - 00:24
СБУ опубликовала запись переговоров двоих задержанных в Киеве мужчин, которые готовили покушение на народного депутата Антона Геращенко. У них изъята взрывчатка. На представленных аудиозаписях ведется разговор о том, как проследить ...

Хоккеист-виртуоз

21.11.2015
Мы уже публиковали видео невероятных ...

На арене цирка на лошадь напали тигр и львица, видео

15.01.2018
Сотни зрителей цирка в китайской ...