Російські окупанти просунулися в Красногорівці

Минулої доби російські загарбники здійснили підтверджене просування поблизу окупованого з 2014 року Донецька. Це у сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні констатував американський Інститут вивчення війни (ISW).

Вірогідно, мова йде за містечко Красногорівка, в південній частині якого вже близько тижня з важкими боями і великими втратами просуваються інтервенти. Принаймні, чергове розширення сірої зони в наш бік зафіксував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його карти за п’ятнадцяте та шістнадцяте квітня. На останньому ми червоною стрілочкою умовно позначили місце успіху ворога.

Агресор не міг пробитися в Красногорівку зі сходу через укріплення часів АТО, однак після падіння сусідньої Мар’їнки обійшов їх з півдня…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голый пикет против насилия провели в Германии (видео)

09.01.2016 - 16:35
Под стенами собора в Кельне, когда температура воздуха составляла +4, молодая женщина из Швейцарии обнаженная и с плакатом в руках протестовала против недавних актов насилия над женщинами в Германии. Она ...

Ломаченко эффектно победил Марриагу: видео

06.08.2017
Василий Ломаченко подтвердил свой чемпионский статус ...